Мікропозики

Людям часто доводиться стикатися з непередбаченими фінансовими проблемами, які потрібно вирішити швидко. Тому просто немає часу збирати документи для банку або чекати зарплати. Вийти з такої неприємної ситуації можна за допомогою онлайн-компаній, які пропонують своїм клієнтам термінові мікропозики.

Мікропозики: що це і навіщо потрібні?

Таким терміном позначають кредити відносно невеликих розмірів, які видаються на короткий термін і під досить високий відсоток.

Придбати нерухомість або автомобіль за такі суми не вийде, мікрокредит потрібен для вирішення більш простих фінансових запитів, наприклад:

 • гроші до зарплати на повсякденні потреби (їжа, проїзд);
 • покупка споживчих товарів;
 • оплата ремонту;
 • оплата комунальних послуг.

Кому доступні мікропозики?

Згідно з українськими законами, мікрокредит мають право взяти всі повнолітні громадяни, незалежно від соціальної групи: студенти, працевлаштовані неофіційно, безробітні, пенсіонери.

При оформленні кредиту, потенційний позичальник зобов’язаний надати:

 • паспорт та ІПН;
 • номер банківської карти;
 • номер телефону, адреса електронної пошти.

Мікрокредити через інтернет: переваги

Мікрофінансові організації набули неабиякої популярності серед українців не випадково – це один з найбільш зручних способів отримати гроші в короткий термін. Вся процедура, починаючи від заявки і закінчуючи надходженням коштів на карту, займає максимум 15-20 хвилин.

Потенційний позичальник може оформити мікропозики в Києві і будь-якому іншому населеному пункті України в будь-який зручний час. Сума мінімальної позики становить 300-500 грн, максимальної – 15-20 тис. грн. Гроші можна взяти на термін до 30 днів під ставку 1,2-2%. Багато МФО в якості акції пропонують своїм клієнтам перший кредит з безпроцентної ставкою.

Мікрокредітні компанії не вимагають від своїх клієнтів довідки про доходи, а також застави.

Мікропозики в Києві: як взяти?

Порядок оформлення мікрокредиту онлайн однаковий для більшості МФО. Він складається з наступних кроків:

 1. Реєстрація на сайті МФО.
 2. Подача заявки, вибір суми і термінів мікропозик. Дана процедура здійснюється за допомогою кредитного калькулятора, який можна знайти на головній сторінці сайту компанії або в мобільному додатку.
 3. Заповнення анкети. Для отримання мікрокредиту через інтернет необхідно вказати персональну інформацію, а саме: паспортні дані, ІПН, номер телефону та e-mail.
 4. Дзвінок співробітника сервісу. Через пару хвилин після подачі заявки з клієнтом зв’яжеться оператор для уточнення умов договору.

Якщо в результаті розмови з працівником МФО заявка на мікропозик буде схвалена, ви отримаєте його протягом 1-2 хвилин.
Оформити мікропозик в Україні дуже просто: ви робите кілька кліків – і гроші приходять на вашу банківську карту. Однак легко отримати – не означає легко повернути. Запам’ятайте золоте правило: не беріть в борг більше 30% від суми свого щомісячного доходу.