Гроші до зарплати

Життя сучасних людей проходить в шаленому ритмі. Іноді людина не розраховує свої можливості, і його особисті кошти передчасно закінчуються. Без клопоту впоратися з матеріальними труднощами можна за допомогою послуги гроші до зарплати. Даний вид кредитування дуже поширений серед українців всіх соціальних верств і вікових груп завдяки швидкості і зручності сервісу.

Чи можна отримати позику до зарплати без відсотків

З метою реклами багато мікрофінансових організацій влаштовують різні промоакції. Вони покликані не просто залучати нових клієнтів, але і знайомити їх з роботою сервісу.

Одна з таких акцій – позика до зарплати без відсотків. Ця вигідна пропозиція поширюється тільки на першу позику. Крім того, ставка за фактом складе 0,01%, так як видавати безкоштовний кредит заборонено українським законодавством.

Хто може взяти гроші до зарплати цілодобово?

Оформити мікрокредит може кожен повнолітній українець, у якого є:

 • діючий паспорт громадянина України;
 • ІПН;
 • банківська картка;
 • номер телефону та e-mail.

Переваги онлайн-кредитування

 1. Клієнт може взяти в кредит гроші до зарплати на картку цілодобово з будь-якої точки України і в будь-який час.
 2. Весь процес оформлення кредиту займає всього 15-20 хвилин.
 3. Максимально можлива сума позики – 15-23 тис. гривень.
 4. Від позичальника не вимагається надати заставу або довідку про доходи.
 5. Є можливість позичити гроші з негативною кредитною історією.

Оформлення позики

Схема отримання грошей до зарплати цілодобово універсальна для більшості мікрокредитних компаній. Вона складається з декількох етапів.

На головній сторінці сайту МФО знаходиться кредитний калькулятор, за допомогою якого користувач може подати заявку на суму і термін кредиту.

Після того як клієнт подасть заявку, йому запропонують заповнити анкету, в якій він повинен вказати особисту інформацію: ПІБ, паспортні дані, ІПН, номер телефону та адресу електронної почти.Через пару хвилин після складання анкети з позичальником зв’яжеться співробітник компанії, щоб уточнити деякі питання за кредитним договором. У разі схвалення заявки клієнт протягом 2-3 хвилин отримає на свою банківську карту онлайн гроші до зарплати.

Корисні поради

Є кілька простих порад, які допоможуть позичальникові не потрапити в боргову яму:

 • Не беріть суму, що перевищує 30% щомісячного доходу.
 • Уважно читайте умови договору, в них можуть бути прописані додаткові виплати і комісії, вельма обтяжливий кредит.
 • Якщо ви розумієте, що не можете вчасно погасити позику, домовляйтеся про пролонгацію.

Послуга гроші до зарплати працює в Києві і на всій території України. При грамотному підході вона може стати корисним союзником у боротьбі з фінансовими труднощами.