Кредит цілодобово

У неприємностей немає розкладу. Іноді проблему треба вирішувати терміново, на що можуть знадобитися гроші. Якщо матеріальні труднощі застали вас зненацька, можна звернутися за допомогою в мікрофінансові організації, які оформляють кредит цілодобово за 15-20 хвилин.

Хто може взяти кредит на карту цілодобово?

Відповідно до закону, потенційний позичальник повинен відповідати наступним вимогам:

 • вік 18+ (деякі компанії кредитують осіб з 21 року);
 • наявність діючого паспорта громадянина України та ІПН;
 • наявність номера телефону і e-mail;
 • наявність особистої банківської карти.

МФО надають кредит на карту цілодобово особам всіх соціальних верств і з різним достатком. Серед них: студенти, пенсіонери, працевлаштовані неофіційно, безробітні.

Де взяти кредит вночі?

Одна з переваг мікрофінансових компаній полягає в тому, що вони працюють цілодобово. Якщо ви шукаєте, де взяти кредит вночі, то найбільш швидким і зручним варіантом буде звернутися за послугою саме до МФО.

Загальний принцип оформлення мікропозик онлайн подібний для більшості компаній і складається з декількох етапів:

 1. Подача заявки. На головній сторінці сайту МФО зазвичай знаходиться калькулятор, за допомогою якого клієнт вказує суму і тривалість бажаного позики.
 2. Заповнення анкети. У разі оформлення кредиту онлайн цілодобово, необхідно надати персональну інформацію: ПІБ, паспортні дані, ІПН, контакти.
 3. Співбесіда з оператором. Через 2-3 хвилини після подачі заявки з позичальником зв’яжеться співробітник компанії для уточнення деталей договору.
 4. Отримання грошей. Після того як запит схвалять, гроші протягом декількох хвилин прийдуть на рахунок особистої банківської картки клієнта.

Відмова

У ряді випадків користувачеві можуть відмовити у видачі кредиту цілодобово на карту. Це може статися з таких причин:

 • позичальник навмисно або випадково вказав неправдиві персональні дані;
 • у клієнта в кредитній історії виявлено безліч непогашених позик;
 • виявлені факти серйозних правопорушень та інша інформація, що дозволяє засумніватися в благонадійності позичальника.

Підсумок

Якщо у вас з’явилася потреба отримати швидкий кредит вночі, то МФО можуть стати вирішенням цієї проблеми. Позику можна оформити з будь-якої точки України в режимі 24/7 і всього за 15-20 хвилин. При цьому вам не знадобиться довідка про доходи або заставу. Все, що вам потрібно – це смартфон і доступ в інтернет.